Nowe inwestycje w ZSP w Węgrowie

Nowe inwestycje w ZSP w Węgrowie

Uroczyste przecięcie wstęgi (galeria: 1)

Początek nowego roku szkolnego 2016/2017 to doskonały moment na podsumowanie zadań inwestycyjno-remontowych realizowanych przez placówki oświatowe powiatu węgrowskiego w okresie wakacji letnich.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie spotkali się przedstawiciele samorządu powiatowego, reprezentacja środowiska  szkolnego oraz mieszkańcy osiedla przy ul. Bohaterów Warszawy na uroczystości przecięcia wstęgi i symbolicznego oddania do użytku inwestycji i wyremontowanych obiektów.

Tegoroczny zakres inwestycyjny w Zespole obejmował wykonanie drogi dojazdowej do budynku głównego oraz parkingu przy sali gimnastycznej z nowoczesnym energooszczędnym oświetleniem ulicznym w pasie komunikacyjnym, remont kapitalny pomieszczeń sanitariatów i łazienek w internacie szkolnym oraz renowacja deblowego kortu tenisowego na terenie obiektów sportowych.

W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział: Krzysztof Fedorczyk Starosta Węgrowski, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski,  Lidia Siuchta Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego, Janusz Baum dyrektor szkoły, Bronisław Lis były wicedyrektor szkoły, przedstawiciel mieszkańców budynków do których prowadzi nowo wybudowana droga, Marek Karski wykonawca inwestycji drogowej, inspektor Marek Sadłowski oraz Aneta Gral uczennica II klasy służb mundurowych Liceum Ogólnokształcącego.

Obecni na uroczystościach mieszkańcy osiedla złożyli na ręce władz powiatu węgrowskiego szczególne podziękowanie i gratulacje za wzorowo przeprowadzoną inwestycję poprawiającą nie tylko estetykę lokalnej architektury ale zdecydowanie poprawiającą bezpieczeństwo komunikacyjne użytkowników.

Pamiątkowe zdjęcie na nowo wybudowanej drodze (galeria: 2)
Uroczystość oddania drogi do użytku (galeria: 3)
Wystąpienie podczas uroczystości Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 4)
Zadowoleni z inwestycji mieszkańcy budynków przy nowej drodze (galeria: 5)