Konkurs Wielkanocny w ZSP Sadowne

Konkurs Wielkanocny w ZSP Sadowne

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem 4 kwietnia odbyło się spotkanie wielkanocne połączone ze Świątecznym Konkursem, na który uczniowie przygotowali nie tylko wyśmienite słodkości, ale również pięknie nakryli świąteczne stoły.

Kolejna już edycja Konkursu Wielkanocnego ZSP Sadowne była doskonałą okazją do tego, by w miłej i świątecznej atmosferze wspólnie spędzić czas, ale również przypomnieć sobie tradycyjne wypieki świąteczne i zainspirować się wyglądem nakryć stołów na śniadanie wielkanocne. Uczniowie zarówno Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ale także innych klas zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności i talent kulinarny. Smakowicie wyglądające babki świąteczne, mazurki czy serniki a także przygotowane dekoracje wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój Wielkanocy.

Zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy i upominki z rąk przedstawicieli Komisji Konkursowej: Starosty Węgrowskiego  Ewy Besztak, Wicestarosty Węgrowskiego Marka Renika oraz organizatorów Konkursu: Dyrektora ZSP w Sadownem Sławomira Ryszawy i pań Marii Dobies i Elżbiety Rukat.

Wyniki Konkursu „Nakrycie stołów z okazji Świąt Wielkanocnych”

– I miejsce – Amelia Laszczka i Natalia Gajewska (IV TGP) – stolik nr 6

– II miejsce – Dawid Kostrzewa i Arkadiusz Kozioł (IV TGP) – stolik nr 11

– III miejsce – Sylwia Urbankowska i Julia Wierzba (IV TGP) – stolik nr 7