Klub Seniora z wizytą w Starostwie

Klub Seniora z wizytą w Starostwie

Spotkanie z Klubem Seniora "Miła Przystań". Przy stoel prezydialnym od lewej: Magdalena Zawadzka instruktor WOK (opiekun zespołu), Wicestarosta Halina Ulińska i Edward Mialkowski Przewodniczący Klubu. (galeria: 1)

Dnia 30 marca b.r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z Klubem Seniora „Miła Przystań”, który w styczniu obchodził jubileusz XX-lecia istnienia. Gospodarzem spotkania była Wicestarosta Halina Ulińska, która raz jeszcze pogratulowała członkom klubu tak prężnej działalności.

Podczas spotkania poruszono kwestie dotyczące funkcjonowania Powiatu Węgrowskiego. Wicestarosta Halina Ulińska omówiła planowane na 2017 rok inwestycje a także podejmowane przez samorząd powiatu przedsięwzięcia, wpływające na poprawę życia mieszkańców.