Jubileusz Firmy ADDIT

Jubileusz Firmy ADDIT

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wręcza Panu Janowi Velmansowi tytuł „Zasłużony dla Powiatu Węgrowskiego" (galeria: 1)

Dnia 26 września 2015 r. Firma ADDIT z Węgrowa świętowała 20-lecie istnienia zakładu. W uroczystości uczestniczył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, który właścicielowi Firmy ADDIT Janowi Velmansowi z Holandii przekazał tytuł honorowy „Zasłużony dla Powiatu” nadany Uchwałą Nr XXXI/288/10 Rady Powiatu Węgrowskiego, wręczając pamiątkowy pierścień i dyplom. Małżonce Pana Jana Velmansa- Johanne Velmans w podziękowaniu za współpracę ofiarował piękne kwiaty. Starosta Krzysztof Fedorczyk w swoim wystąpieniu przedstawił uzasadnienie nadania tytułu.

Efekty działalności firmy ADDIT to:

• Rosnący obrótfirmy przekłada się na stabilne wpływy z podatków

• Podniesienie poziomu świadomości technologicznej mieszkańców regionu

• Promocja miasta poza granicami Polski (przy okazji wizyt zagranicznych kontrahentów)

• Stały impuls dla kształcącej się młodzieży oraz osób poszukujących pracy (propagowanie nauki języków obcych w węgrowskich szkołach)

• Stabilna praca, a co się z tym wiąże, utrzymanie dla wielu gospodarstw domowych na terenie Węgrowa i powiatu.

• Kooperacja z dostawcami usług oraz zapotrzebowanie na zakupy pośrednio wpływają na zatrudnienie w regionie (hotele, stacje benzynowe, taxi, kooperanci)

• Firma sponsoruje i wspiera rocznie wiele inicjatyw na rynku lokalnym m.in. Świetlica Społeczna, Turniej Rycerski na zamku w Liwie, kluby sportowe, kościoły, PCPR, domy dziecka, lokalne imprezy kulturalno-oświatowe

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wręcza kwiaty Pani Johanne Velmans (galeria: 2)