Betlejemskie Światełko Pokoju w Starostwie

Betlejemskie Światełko Pokoju w Starostwie

Tradycyjnie już od kilku lat harcerze z Hufca ZHP Doliny Liwca im. Edmunda Zarzyckiego w Węgrowie odwiedzają Starostwo Powiatowe w Węgrowie, aby przekazać Betlejemskie Światełko Pokoju symbol pokoju, braterstwa i miłości.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik podziękowali gościom za kontynuowanie tej pięknej tradycji i przekazali życzenia dla całej społeczności hufca na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2024 Rok.

--------------

Akcja Betlejemskie Światełko Pokoju, odbywająca się w tym roku pod hasłem „Czyńmy pokój” organizowana jest przez Związek Harcerstwa Polskiego od 1991r.