„BELCANTO”

„BELCANTO”

Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała chórowi udanego występu (galeria: 1)

W Węgrowskim Ośrodku Kultury dnia 5 czerwca 2017r. odbył się koncert chóru „Belcanto”, którego dyrygentem jest Pan Mieczysław Osiadacz. Wykonane zostały utwory o charakterze patriotycznym i rozrywkowym. Obecna na koncercie Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska powiedziała: „Nazwa chóru Belcanto oznacza piękny śpiew. Dzięki państwu mogliśmy podziwiać piękno ludzkiego głosu i wirtuozerię wokalną”. Podkreśliła, że Zarząd Powiatu Węgrowskiego wyraził zgodę na nieodpłatne korzystanie z sali w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym na zajęcia chóru. Gratulując występu Pani Wicestarosta wręczyła chórzystom upominki promocyjne Powiatu Węgrowskiego.