STAROSTA WĘGROWSKI OGŁASZA KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ NAUKOWĄ

STAROSTA WĘGROWSKI OGŁASZA KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ NAUKOWĄ

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ NAUKOWĄ O TEMATYCE ZWIĄZANEJ Z ODNAWIALNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII

W konkursie mogą brać udział prace obronione na wszystkich uczelniach państwowych oraz niepaństwowych w Polsce.

Za pracę obronioną uważa się pracę na podstawie której został nadany tytuł: licencjata, magistra lub stopień doktora.

Przedmiotem konkursu są zarówno prace przygotowane w ramach studiów dziennych, jak i wieczorowych oraz zaocznych.

TEMAT KONKURSU:

Tematem konkursu jest społeczeństwo, aktywność gospodarcza, ekonomiczna oraz uwarunkowania geograficzne Powiatu węgrowskiego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnienia odnawialnych źródeł energii ( np. biogazownie).

CEL KONKURSU :

Popularyzacja wiedzy o zagadnieniach: społecznych, gospodarczych i rozwój Powiatu węgrowskiego, instytucji samorządowych oraz gmin powiatu.

Zgłoszenie do konkursu wymaga:

- Dostarczenia pracy w formie pisemnej oraz w formie elektronicznej.

- Wypełnienia karty zgłoszenia oraz oświadczenia uczestnika konkursu o wyrażeniu zgody na publikację pracy przez organizatora w dowolnej formie (pliki do pobrania na stronie internetowej www.bibliotekamiejska.wegrow.pl).

- Na konkurs przyjmowane będą jedynie prace napisane w języku polskim

- Zgłoszenie do konkursu powinno być dokonane do 15 września 2012 roku( decyduje data stempla pocztowego)

- Zgłoszenie należy kierować pod adres :

Miejska Biblioteka Publiczna w Węgrowie

Rynek Mariacki 11

07-100 Węgrów

Z dopiskiem na kopercie „konkurs na najlepszą pracę naukową”

- Prace należy dostarczyć do 31 października 2012r.

Szczegółowych informacji udziela pod nr telefonu (025 )792-24-74

Małgorzata Piórkowska