Recitale Joanny Moro z okazji obchodów 25-lecia Samorządu Powiatu Węgrowskiego

Recitale Joanny Moro z okazji obchodów 25-lecia Samorządu Powiatu Węgrowskiego

CDK w Węgrowie (galeria: 1)

W ramach obchodów 25-lecia Samorządu Powiatu Węgrowskiego mieszkańcy powiatu uczestniczyli w wyjątkowym recitalu Joanny Moro pt. „Śladami kobiecej podróży”. Artystka wystąpiła dla publiczności 20 lutego w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie i 21 lutego w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie.

Joanna Moro to aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka, która urodziła się  i wychowała w polskiej rodzinie w Wilnie. Przełomem w jej karierze była tytułowa rola w serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”.

Obecni na recitalach wysłuchali pięknych piosenek oraz opowieści Joanny Moro o miłości do życia, rodziny i sztuki. Artystka podczas obu spotkań zabrała uczestników w przepiękną podróż muzyczną, podczas której publiczność reagowała bardzo żywo, wykonując niektóre utwory wspólnie z aktorką.

W podziękowaniu za występ Joanna Moro otrzymała gromkie brawa od publiczności oraz bukiety kwiatów od organizatorów wydarzenia: Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak i Wicestarosty Marka Renika.

---------------------------------

Podczas wydarzeń uczestnicy mogli skorzystać ze stoiska z Programem Medycznym przygotowanego przez SPZOZ w Węgrowie i zapisać się na bezpłatne badania profilaktyczne z okazji obchodów 100-lecia Szpitala Powiatowego w Węgrowie.

CDK w Węgrowie (galeria: 2)
MiGOK w Łochowie (galeria: 3)
MiGOK w Łochowie (galeria: 4)
MiGOK w Łochowie (galeria: 5)