OSP Grębków zwycięzcą IV Turnieju Strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną

25 lutego w hali sportowej ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie odbył się IV Turniej strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną.

Zespoły, publiczność i gości powitali: Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz i Wicestarosta Węgrowski Marek Renik.

Do rozgrywek przystąpiły drużyny OSP wyłonione w drodze eliminacji organizowanych przez poszczególne gminy z terenu powiatu a także obrońca tytułu z poprzedniego roku, którym była OSP Sokółka.

Tym razem po zaciętych meczach w grupach i fazie finałowej, halowym mistrzem powiatu po serii rzutów karnych został zespół reprezentujący OSP Grębków. Wyłoniono także najlepszego zawodnika turnieju, którym został Karol Pachnik z drużyny finałowej.

Dziękujemy wszystkim dziesięciu drużynom, które uczestniczyły w IV Turnieju Strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną. Głównym sędzią turnieju i prowadzącym rozgrywki był Prezes MKS Czarni Węgrów Dariusz Dobosz.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Miejsce I - OSP Grębków (Gmina Grębków)

Miejsce II - OSP Węgrów (Miasto Węgrów)

Miejsce III - OSP Wierzbno (Gmina Wierzbno)

Miejsce IV: OSP Gwizdały (Gmina Łochów)

Miejsce V: OSP Stoczek (Gmina Stoczek)

Miejsce VI: OSP Korytnica (Gmina Korytnica)

Miejsce VII: OSP Sokółka (Gmina Sadowne)

Miejsce VIII: OSP Sadowne (Gmina Sadowne)

Miejsce IX: OSP Jartypory (Gmina Liw)

Miejsce X: OSP Wrotnów (Gmina Miedzna)

Podczas wydarzenia odbył się także mecz pokazowy pomiędzy drużynami PSP w Węgrowie i Hochland Węgrów.

Dzięki uprzejmości dyrektora Zakładu Hochland w Węgrowie p. Michaliny Merty, wszyscy zawodnicy turnieju oprócz zdobytych nagród otrzymali także upominek przygotowany przez Hochaland.

W wydarzeniu udział wzięli także: Poseł Maria Koc, Senator Maciej Górski, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz, Wicestarosta Węgrowski  Marek Renik, Komendant PSP w Węgrowie mł. bryg. Mateusz Bieniak, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie dh Paweł Łabaj, były wieloletni prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie dr Ryszard Gajewski, Radny Rady Powiatu Łukasz Komorowski, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek, Radny Miasta Węgrowa Maciej Robak oraz dyrektor ZSP im. Jana Kochanowskiego  w Węgrowie Joanna Gołębiewska-Kokoszka.