Remont ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 i ul. Leśnej w Łochowie

Remont ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 i ul. Leśnej w Łochowie

Burmistrz Łochowa informuje, iż od dnia 31 maja br. przeprowadzany będzie remont ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 i ul. Leśnej w Łochowie. Zgodnie z opisem technicznym prace podzielono na dwa etapy. W każdym z etapów prace będą prowadzone na połowie ronda, zaś ruch będzie odbywał się wahadłowo w ciągu drogi krajowej nr 50. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Wlot na rondo  ul. Leśnej będzie na czas prowadzenia prac zamknięty. Ruch z ulicy Leśnej zostanie skierowany Aleją Pokoju i ulicą 1 Maja do drogi krajowej nr 50.

Anna Kaszuba

Sekretariat Burmistrza Łochowa