Burmistrz Łochowa informuje, iż od dnia 13.05.2016 r. będzie przeprowadzany remont ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 i nr 62.

Zgodnie z opisem technicznym prace podzielono na dwa etapy. W każdym z etapów prace będą prowadzone na połowie ronda, zaś ruch będzie odbywał się wahadłowo w ciągu drogi krajowej nr 50. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Wloty na rondo w ciągu drogi krajowej nr 62 będą na czas prowadzenia prac zamknięte. Ruch od strony Węgrowa zostanie skierowany od drogi krajowej nr 62 poprzez Aleję Pokoju (droga gminna) do drogi krajowej nr 50. Ruch z kierunku Wyszkowa zostanie skierowany drogą powiatową nr 4201 W Pogorzelec - Barchów do drogi krajowej nr 50. Objazdy te będą dostępne dla pojazdów o DMC do 10 ton.