„Węgrowskie Bądźmy Razem" w wersji elektronicznej

„Węgrowskie Bądźmy Razem" w wersji elektronicznej

„Węgrowskie Bądźmy Razem" (galeria: 1)

„Węgrowskie Bądźmy Razem" to bezpłatny miesięcznik, redagowany przez: Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Miasto Węgrów, Stowarzyszenie - Lokalną Grupę Działania "Bądźmy Razem" oraz Gminy: Bielany, Grębków, Korytnica, Liw, Łochów, Miedzna, Sadowne, Wierzbno.

Publikacja ma za zadanie przybliżyć czytelnikom wszelkie działania podejmowane przez lokalne instytucje. Ma być skarbnicą wiedzy a  także ważnym środkiem przekazu informacji.

Zapraszamy do comiesięcznej lektury.