Koncert Olgi Bończyk w Sadownem

Koncert Olgi Bończyk w Sadownem

Dnia 20 marca br. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem, odbył się koncert Olgi Bończyk zorganizowany przez Wicestarostę Powiatu Węgrowskiego Marka Renika w ramach obchodów 25-lecia Powiatu Węgrowskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się przemówieniem Wicestarosty i wręczeniem statuetki 25-lecia dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem Sławomirowi Ryszawie.

Następnie zebrani mogli oddać się pięknemu występowi wokalnemu Olgi Bończyk, która oprócz śpiewu zabawiała liczną publiczność anegdotami z jej życia.

W sali znajdowało się stoisko SPZOZ w Węgrowie, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli zapisać się na bezpłatne badania profilaktyczne, by zbadać poziom cukru i ciśnienia.