Kącik Malucha w Starostwie

Kącik Malucha w Starostwie

Od 3 stycznia b.r. dzieci przychodzące z rodzicami do Starostwa Powiatowego w Węgrowie nie muszą się już nudzić, gdy ich opiekunowie załatwiają sprawy urzędowe. W budynku na ul. Przemysłowej 5 powstał „Kącik Malucha” wyposażony w stolik, krzesełka, zabawki edukacyjne i kolorowanki.

- Uznaliśmy, że warto stworzyć takie miejsce, bo urząd powinien być przyjazny dla wszystkich, także dla najmłodszych – podkreśla Starosta Krzysztof Fedorczyk.

Miejsce to służy również promocji powiatu. Znajdują się tam gadżety z logo, które stworzono specjalnie z myślą o najmłodszych.

Mamy nadzieję, że pomysł spodoba się interesantom.