Wyremontowany plac i dwa nowe radiowozy dla węgrowskiej policji

Wyremontowany plac i dwa nowe radiowozy dla węgrowskiej policji

IMG_3774 (galeria: 1)

12 listopada br., dokonano uroczystego przekazania dwóch radiowozów oraz placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie.

Spotkanie odbyło się w obecności Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego- insp. Janusza Stępniaka, delegacji samorządowców z rejonu Kosiv na Ukrainie, pracowników KPP w Węgrowie oraz lokalnych władz samorządowych, które sfinansowały obie inwestycje. Samorząd Powiatu Węgrowskiego przekazał 150 tys. zł na remont placu. Radiowozy zakupiono za wspólne środki : Miasta Węgrowa, Miasta i Gminy Łochowa, Gminy Grębków, Gminy Korytnica, Gminy Liw, Gminy Miedzna, Gminy Sadowne i Gminy Stoczek.

Przy okazji spotkania wręczono również odznaczenia i medale.

Brązowy Medal za zasługi dla Policji otrzymał st. bryg. Jarosław Soszyński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, natomiast Brązową Odznakę Zasłużony Policjant -st. asp. Jacek Matusik

IMG_3775 (galeria: 2)
IMG_3785 (galeria: 3)