Spotkanie z Minister Edukacji Narodowej

Spotkanie z Minister Edukacji Narodowej

Spotkanie reprezentacji Zarządu Związku Powiatów Polskich z Panią Anną Zalewską Minister Edukacji Narodowej (galeria: 1)

W dniu 5 maja 2016 r. reprezentacja Zarządu Związku Powiatów Polskich spotkała się z Panią Anną Zalewską Minister Edukacji Narodowej. W skład przedstawicieli Zarządu ZPP weszli: Wiceprzewodnicząca ZPP Janina Kwiecień - Starosta Kartuski, Edmund Kaczmarek - Starosta Jędrzejowski, Krzysztof Fedorczyk - Starosta Węgrowski, Michał Skotnicki - Starosta Staszowski, Rudolf Borusiewicz - Dyrektor Biura ZPP i Grzegorz Kubalski - Zastępca Dyrektora Biura ZPP.

Spotkanie dotyczyło spraw związanych z oświatą ponadgimnazjalną ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa zawodowego i specjalnego. Reprezentacja Związku Powiatów Polskich jest zadowolona z efektów spotkania z Panią Minister MEN.

Wspólna fotografia uczestników spotkania (galeria: 2)