Rozstrzygnięcie "Konkursu na logo Powiatu Węgrowskiego"

Rozstrzygnięcie "Konkursu na logo Powiatu Węgrowskiego"

Starostwo Powiatowe w Węgrowie (galeria: 1)

Wyłoniono zwycięzcę "Konkursu na logo Powiatu Węgrowskiego"

Komisja konkursowa na posiedzeniu dnia 11 marca 2014 r., wyłoniła zwycięski projekt logo Powiatu Węgrowskiego, którego autorem jest pani Kamila Borowska z Bielska Podlaskiego.

W konkursie wzięło udział 42 uczestników, którzy w sumie przesłali 76 propozycji.

W opinii Komisji, wybrany projekt w pełni odpowiada wymienionym w Regulaminie wymogom i najlepiej oddaje charakter Powiatu Węgrowskiego.

Zwycięskie logo zostanie oficjalnie zaprezentowane na czerwcowej sesji Rady Powiatu Węgrowskiego.