Piekne róże, życzenia i występy młodzieży

Piekne róże, życzenia i występy młodzieży

Występ młodzieży z LO w Łochowie (galeria: 1)

Tegoroczne obchody Dnia Kobiet, z cała pewnością na długo pozostaną w pamięci pań, które 10 marca br., przybyły do Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Tradycyjnie już, Starosta Węgrowski zaprosił panie związane zawodowo ze Starostwem Powiatowym w Węgrowie oraz powiatowymi jednostkami organizacyjnymi, na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W tym roku, aktywny udział w obchodach wzięła młodzież z LO im. M. Sadzewiczowej w Łochowie, która pod przewodnictwem dyrektora Andrzeja Suchenka, zapewniła zebranym paniom dwie godziny rozrywki na najwyższym poziomie. Podczas występów młodzi, eleganccy gentlemani w muszkach zachwycili swoim talentem wokalnym i aktorskim. Swoje ukryte zdolności ukazali także proboszcz parafii Budziska- ks. Marek Wróbel, dyrektor LO w Łochowie -Andrzej Suchenek oraz nauczyciele łochowskiego liceum Wojciech Laskowski i Tomasz Tuszyński.

Przemiłe spotkanie zakończył Starosta Węgrowski- Krzysztof Fedorczyk składając wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia, po czym młodzi, łochowscy artyści wręczyli paniom piękne róże.

IMG_2266 (galeria: 2)
IMG_2223 (galeria: 3)
IMG_2224 (galeria: 4)
Wręczanie kwiatów (galeria: 5)