Koncert Podbrodzkiego Nonetu Instrumentalnego

Koncert Podbrodzkiego Nonetu Instrumentalnego

Podbrodzki Nonet Instrumentalny i wokalistka Karolina Lindo (galeria: 1)

Dnia 14 stycznia 2017 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się piękny koncert w wykonaniu zespołu z Podbrodzia na Litwie pod kierunkiem Bronisława Vilimasa. Muzycy wykonali utwory na instrumentach dentych i perkusyjnych. Występ uświetnił śpiew wokalistki 14. letniej Karoliny Lindo z Centrum Kultury w Podbrodziu. Obecna na koncercie Wicestarosta Halina Ulińska podczas swojego wystąpienia podkreśliła współpracę samorządu powiatu węgrowskiego z Rejonem Święciańskim na Litwie w ramach podpisanej umowy o współpracy wręczając upominki członkom zespołu.

Utalentowana młoda wokalistka - Karolina Lindo (galeria: 2)
Kierownik zespołu Bronisław Vilimas (galeria: 3)
Wicestarosta Halina Ulińska podkreśliła współpracę Powiatu Węgrowskiego z Rejonem Święciańskim na Litwie. (galeria: 6)
Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała za piękny występ zespołowi i solistce. (galeria: 7)