Jubileusz 5-lecia Galerii Zambrzyniec

Jubileusz 5-lecia Galerii Zambrzyniec

Jubileusz 5-lecia Galerii Zambrzyniec (galeria: 1)

Dnia 6 maja 2016 r.   Galeria Zambrzyniec Prywatne Muzeum Sztuki Ludowej obchodziła jubileusz 5-lecia istnienia. Z tej okazji Właściciele Państwo Danuta i Sławomir Wojdynowie zorganizowali w swoim muzeum spotkanie sympatyków i przyjaciół Galerii. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych: Wicestarosta Powiatu Węgrowskiego Halina Ulińska, Burmistrz Miasta Łochowa Rober Gołaszewski, Hanna Wocial Wójt Gminy Jakubów (Powiat Mińsk Mazowiecki), Barbara Tekieli z Zarządu organizacji turystycznej Wielki Gościniec Litewski.

Wicestarosta Halina Ulińska, w imieniu samorządu Powiatu Węgrowskiego i Starosty Krzysztofa Fedorczyka wręczyła list gratulacyjny z okazji Jubileuszu 5-lecia działalności, życząc Właścicielom wszelkiej pomyślności i dalszego rozwoju Muzuem.

„Jesteście kontynuatorami pięknej i szlachetnej idei pokazywania piękna swojego regionu. Niech dotychczasowe sukcesy będą przyczynkiem do dalszej efektywnej pracy na rzecz promocji kultury i dziedzictwa narodowego a praca w Galerii przynosi zawsze pełną satysfakcję i radość”.

Uroczystość uświetnił piękny występ Zespołu Wokalno-Instrumentalnego ART-SENIOR z Węgrowskiego Ośrodka Kultury.

Wicestarosta Halina Ulińska przekazała list gratulacyjny z okazji Jubileuszu. (galeria: 2)
Galeria Zambrzyniec (galeria: 3)
Jubileusz 5-lecia Galerii Zambrzyniec (galeria: 4)
Degustacja jubileuszowego tortu (galeria: 5)