IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk otworzył „ IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości" (galeria: 1)

W dniu 6 kwietnia 2016r. pod honorowym patronatem Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka odbyły się „ IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości". Celem imprezy było umożliwienie bezpośrednich kontaktów pracodawców z osobami poszukującymi pracy. W targach uczestniczyło 30 wystawców reprezentujących różne branże prowadzonej działalności gospodarczej. Procesy rekrutacyjne w służbach mundurowych przybliżyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim. Targi odwiedziło 400 osób zainteresowanych zmianą swojej sytuacji zawodowej. Liczną grupę uczestników stanowiła młodzież kończąca w tym roku szkolnym naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Zorganizowane targi stanowiły dla nich znakomite doświadczenie w nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

Wszystkim wystawcom i zwiedzającym dziękujemy za uczestnictwo.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek przywitała zebranych. (galeria: 2)
Na  „IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiebiorczości" przybyli: Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w  Sokołowie Podlaskim Elżbieta Błońska (galeria: 3)
„IV Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości" (galeria: 4)