75. rocznica powstania Państwa Polskiego

75. rocznica powstania Państwa Polskiego

Państwo Podziemne (galeria: 1)

Zapraszamy na uroczystości upamiętniające 75. rocznicę powstania Państwa Podziemnego, które odbędą się 26 września 2014 r. przy Pomniku AK w Węgrowie.

W uroczystościach udział weźmie Kompania Honorowa Wojska Polskiego z 1 Warszawskiej Brygady Pancernej – garnizon w Siedlcach wraz z Orkiestrą Wojskową z Siedlec.
Z tej okazji w szkołach znajdujących się w powiecie węgrowskim zorganizowane zostaną apele i lekcje historii, które przypomną młodzieży historię Państwa Podziemnego.

Organizatorzy:

Światowy Związek Żołnierzy AK Koło Obwodu „Smoła” w Węgrowie